Najchętniej wybierany
partner w branży

O FIRMIE

Historia naszej firmy rozpoczęła się w roku 2001. Swoją obecnością w gminie Murów przypominamy o wspaniałej tradycji hutnictwa szkła w tej miejscowości, która sięga połowy XVIII wieku. Właśnie tu gdzie w poprzednich wiekach mieściły się obiekty huty, swoją produkcję uruchomił    Jan Czyszczoń właściciel marki JARO-MAX.

Tym sposobem, obok uznanego producenta szyb zespolonych – firmy VITROTERM, jesteśmy kolejnym zakładem nawiązującym do historycznej przeszłości firmy funkcjonującej na rzecz sektora stolarki otworowej.

Coraz nowsze projekty powstające wewnątrz naszej firmy spowodowały, iż staliśmy się grupą wyspecjalizowanych działów w różnych sektorach rynku budowlanego.

Na przestrzeni lat staliśmy się czymś więcej niż firmą zajmującą się produkcją parapetów, moskitier, oraz dystrybucją akcesoriów do montażu okien.

Poza podstawowym kierunkiem naszej działalności możemy pochwalić się wyspecjalizowanym działem, który zajmuje się produkcją kamiennych elementów do wykończeń wnętrz takich jak schody, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki oraz elewacje.

Jako firma innowacyjna z wieloletnim doświadczeniem, wyznacznikami dla nas są nowoczesność, ponadczasowość, unikalny design i jakość.  

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i otwarci na współpracę z najbardziej wymagającymi klientami. Każdego dnia wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów oraz trendom, które dyktuje rynek. Działania handlowe prowadzimy na terenie całego pasa Polski południowej. Mamy również swoich przedstawicieli w Niemczech, Czechach oraz Słowacji.

W ramach stałych tras, co miesiąc docieramy z naszymi produktami do ponad 2500 klientów.
Nieustannie powiększamy grono naszych partnerów, którzy doceniają jakość, kompleksowość oraz terminowość dostaw naszych produktów.