Najchętniej wybierany
partner w branży

Nabłyszczacz do kamienia

Idealny do pielęgnacji i nabłyszczania kamienia. Tworzy na powierzchni warstwę ochronną, zmniejsza widoczność drobnych rys. Nadaje się do polerowania:

  • granitów
  • marmurów
  • konglomeratów marmurowych i kwarcytowych

Do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz.

pasta do czyszczenia tłustych plam

Ól und Fettenfernerpaste jest środkiem do usuwania pozostałości z tłuszczu i oleju z powierzchni kamienia. Nadaje się do wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych, jest skuteczna przy mocnym zaplamieniu. Nie zawiera kwasów, ługów, wosku i silikonu. Bezzapachowa. Ma lekką kremową konsystencję umożliwiającą łatwe stosowanie na polerowanych powierzchniach.

Anty-plama

Specjalny impregnat, który zabezpiecza przed wnikaniem wody, tłuszczów i olejów. Zabrudzenia dają się łatwo usunąć, a kamień zachowuje zdolność oddychania. Dopuszczony do kontaktu z żywnością. Do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz.

oczyszczacz kamienia

Wysoko skoncentrowany i niezwykle wydajny środek do gruntownego czyszczenia zabrudzeń budowlanych. Usuwa warstwy wosku, cementu, plam z farby, gumy czy sadzy z powierzchni wszystkich kamieni naturalnych, trawertynu, łupka, granitu, cegły, gresów, itp. Nieszkodliwy dla środowiska.

KONSERWACJA KAMIENIA