Najchętniej wybierany
partner w branży

RAMKOWE

Nowoczesny rodzaj moskitiery przeznaczony do montowania we wnękach okiennych, drzwiowych oraz przy oknach dachowych. Idealnie sprawdza się też w miejscach gdzie konieczne jest całkowite odsłonięcie otworu okiennego, czy drzwiowego. Wyposażona jest w prowadnice i mechanizm sprężynowy, który pozwala na rozwijanie i zwijanie siatki do kasety.

Moskitiera JARO-ROLL, dostępna w wersji rolowanej pionowo lub poziomo tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.
Istnieje również możliwość zamontowania dodatkowego hamulca zwalniającego prędkość zwijania siatki.

Ramkowa Jaro-Frame

Moskitiera służy zabezpieczeniu naszych mieszkań oraz domów, przed insektami, które szczególnie w sezonie letnim potrafią być niezwykle uciążliwe.

Ramkę montuje się za pomocą rygielków zachodzących na uszczelkę okna co sprawia, że zarówno montaż, jak i demontaż jest prosty oraz bezinwazyjny. Profil moskitiery wykonany jest z aluminium ekstrudowanego co gwarantuje doskonałe usztywnienie. Drobna grafitowa siatka chroniąca wnętrza naszych domów jest praktycznie niewidoczna, a dzięki grafitowemu odcieniowi zanieczyszczenia są niezauważalne.

Dostępne kolory:

  • Biały – RAL 9016
  • Ciemny brąz – RAL 8019
  • Antracyt – RAL 7016
  • Złoty Dąb
  • Orzech
  • Dowolny kolor z palety RAL

Przykładowe kolory

Jak wymierzyć rozmiar moskitiery JARO-FRAME?

Aby dokonać poprawnego pomiaru moskitiery ramkowej należy zmierzyć wymiar światła ramy okna czyli tzw. odległość „od uszczelki do uszczelki”.

A – Szerokość światła ramy okna
B – Wysokość światła ramy okna

Dodatkowym wymiarem, który jest istotny dla moskitiery JARO-FRAME, jest szerokość felca okiennego. Na podstawie grubości felca dobieramy odpowiedni rygielek do zamocowania ramki w oknie.

Wykonując pomiar należy uwzględnić, iż profil moskitiery nachodzi na ramę okienną od strony zewnętrznej 15 mm.

Przekrój profilu moskitiery ramkowej JARO-FRAME. Wymiary są podane w mm.