Najchętniej wybierany
partner w branży

Ciepły montaż

Montaż trójwarstwowy potocznie zwany „ciepłym montażem” to przede wszystkim energooszczędność oraz rozwiązanie zapewniające doskonałe uszczelnienie miejsc, w których najczęściej dochodzi do utraty ciepła i osadzania się wilgoci.

To również zapewnienie, że wysokiej klasy stolarka otworowa jest zamontowana w sposób profesjonalny. Nawet najwyższej klasy okna oraz drzwi tracą swoje właściwości kiedy są zamontowane w sposób nieprawidłowy.

Montaż trójwarstwowy w SYSTEMIE JWS (JARO-MAX WINDOW SYSTEM) to rozwiązanie zapobiegające tworzeniu się mostków termicznych w obrębie połączeń stolarki okienno- drzwiowej z murem. To właśnie w tych miejscach najszybciej zaczyna się proces degradacji konstrukcji budowlanej. Stosując montaż tradycyjny, piana wskutek zawilgocenia i zmiany temperatur traci swoje właściwości termiczne oraz akustyczne. Późniejsze spotykane kłopoty to: łuszczenie się powłok malarskich, przemarzanie ścian, wilgoć, zagrzybienie i nadmierne zużycie energii grzewczej.

Stosując montaż warstwowy, ograniczamy ryzyko wystąpienia tych wszystkich negatywnych skutków.Dodatkowo oszczędzamy na zużyciu energii oraz poprawiamy mikroklimat pomieszczenia. System JWS to komfort na lata!

Zalety systemu JWS:

  • Brak mostków termicznych
  • Zmniejszenie kosztów zużycia energii
  • Ochrona połączeń stolarki z murem
  • Ograniczenie wystąpienia zagrzybienia wokół okien i drzwi
  • Poprawa mikroklimatu pomieszczenia
  • Brak przemarzania ścian budynków

Z czego składa się SYSTEM JWS?

TAŚMA CZARNA JWS

Taśma czarna JWS  to tworzywowa membrana ze zróżnicowanym oporze dyfuzyjnym.  Pozwalają na obustronny montaż izolacji, która chroni w zakresie całego roku.


PIANA JWS SYSTEM

Warstwa środkowa – piana poliuretanowa pełni rolę izolatora termicznego i akustycznego (aby spełniać swoją prawidłową funkcję nie może zostać zawilgocona).

STOSUJĄC SYSTEM JWS SPEŁNIASZ ZASADĘ: SZCZELNIEJ OD WEWNĄTRZ NIŻ NA ZEWNĄTRZ!