Najchętniej wybierany
partner w branży

PRZESUWNE

Moskitiery przesuwne doskonale sprawdzą się na dużych przeszklonych wnętrzach, takich jak: balkony, tarasy czy ogrody zimowe. Nie ograniczają widoczności, a przesuwne skrzydła na specjalnych prowadnicach montowanych na górnej i dolnej części wnęki okiennej, pozwalają na swobodne wchodzenie oraz wychodzenie z pomieszczeń.

Przesuwana Jaro-Slide

Moskitiery przesuwne są idealnym rozwiązaniem do dużych przeszklonych powierzchni takich jak balkony, tarasy, witryny czy ogrody zimowe.
Nie ograniczają one widoczności, a przesuwane skrzydła pozwalają na swobodne wchodzenie oraz wychodzenie z pomieszczeń.

Moskitiera JARO-SLIDE zapewnia skuteczną ochronę przed insektami oraz nieczystościami z zewnątrz. Jest ona dostosowana do każdego rodzaju okien, a montaż jest bardzo prosty.

Dostępne kolory:

  • Biały – RAL 9016 (wersja standard)
  • Dowolny RAL

GALERIA

Jak wymierzyć rozmiar moskitiery JARO-SLIDE?

Pomiar zależny jest od sposobu w jaki chcemy zamontować moskitierę przesuwną. W przypadku montażu moskitiery we wnęce okiennej należy wymierzyć wysokość oraz szerokość wnęki biorąc pod uwagę delikatny luz, tak aby można było umieścić ją swobodnie w otworze. W przypadku montażu na wnęce okiennej dokonując pomiaru należy wziąć pod uwagę szerokość prowadnic i obliczyć wymiary całkowite moskitiery.

Moskitiera JARO-SLIDE jednoskrzydłowa

A – Szerokość całkowita
B – Wysokość całkowita
Wymiary podano w mm.

Moskitiera JARO-SLIDE dwuskrzydłowa

Wymiary podano w mm.